Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Fotograf ślubny – Małopolska

Mam na imię Jasiek i jestem fotografem ślubnym. Małopolska to region, w którym się wychowałem, w którym mieszkam i w którym najczęściej pracuję. Województwo małopolskie co roku przyciąga miliony turystów, którzy odwiedzają nie tylko Kraków czy Zakopane, ale także wiele innych atrakcji turystycznych. Są one wspaniałym tłem dla zdjęć, również zdjęć ślubnych, dlatego wszystkie Pary Młode zapraszam na sesję zdjęciową. Przekonajcie się, jakie miejsca można odwiedzić z fotografem ślubnym w Małopolsce i skorzystajcie z moich usług.

 

Jasiek Bystrzonowski - fotograf ślubny Tarnów

 

FOTOGRAFIE TO COŚ WIĘCEJ NIŻ PAMIĄTKI

 

 

Fotografia ślubna w Małopolsce – góry wysokie i niskie

Zakopane i Tatry, które kuszą pięknymi widokami i wspaniałym folklorem podhalańskim nie są jedynymi górami, które znajdują się w województwie małopolskim. Jeśli marzy Wam się sesja zdjęciowa w ramach fotografii ślubnej w Małopolsce, być może inne niższe góry będą tym miejscem, które wybierzecie na plener. Pieniny z Trzema Koronami i przełomem Dunajca, Gorce z Turbaczem i wieloma wspaniałymi szlakami do wędrówki czy wycieczek rowerowych, a także Beskid Niski i Sądecki są zdecydowanie mniej zatłoczone niż Tatry, a każde z tych pasm na swój sposób wyjątkowe i warte odwiedzenia.

Małopolskie to także piękne miasta i miasteczka z ciekawą historią i atrakcjami turystycznymi. Wieliczka i Bochnia to znane praktycznie na całym świecie kopalnie soli, zaś w Lanckoronie i Nowym Sączu cofnąć się można w czasie i na własnej skórze przekonać, jak żyli ówcześni mieszkańcy Galicji. Zdjęcia ślubne w Małopolsce mogą być więc nie tylko romantyczne, ale także jedyne w swoim rodzaju. Miłośników wycieczek pieszych zachęcam do powędrowania jednym z licznych szlaków Małopolski – szlakiem Orlich Gniazd czy Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce. Fani rowerowych wycieczek przeżyją niezapomnianą przygodę, przemierzając szlak rowerowy Velo Małopolska. Na miłośników przyrody czekają tu Parki Narodowe – Ojcowski, Pieniński, Tatrzański i Gorczański, z kolei osoby najlepiej czujące się w mieście, mogą zdecydować się na sesję w Krynicy Zdrój lub Krakowie – mieście, które jest największą atrakcją turystyczną w całej Polsce.

Pani Młoda w sukni ślubnej w obiektywie fotografa ślubnego z Małopolski


Fotograf ślubny w Małopolsce – pamiątka ślubna na całe życie

Zdjęcia ślubne są najciekawszą pamiątką ślubną. Te wykonane w dniu ślubu opowiadają o najważniejszym dniu w Waszym życiu – również tym, którzy nie mieli okazji w nich uczestniczyć. Z kolei zdjęcia ślubne z sesji przywołują na myśl chwile beztroski, kiedy nie liczyło się nic, tylko Wy i wspaniały plener bądź wyjątkowe miejsce, w które wyruszyliście wraz z fotografem ślubnym. Małopolska ma do zaoferowania wiele, a różnorodność regionu sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Być może jesteście dopiero na początku przygotowań do ślubu. Szukając najlepszego fotografa ślubnego w Małopolsce, zwracacie uwagę na styl zdjęć, zastanawiając się, co jeszcze powinniście wziąć pod uwagę. Z całą pewnością niezmiernie ważny jest dobry kontakt z fotografem – pozwala on nie tylko szybko ustalić szczegóły współpracy i skupić się na detalach oraz innych elementach przygotowań do ślubu. Dobry kontakt z fotografem ślubnym jest konieczny, by atmosfera była swobodna i byście Wy przed obiektywem czuli się najlepiej, jak to możliwe. Dlatego wszystkie Pary, które planują ślub i szukają fotografa ślubnego w Małopolsce, zapraszam do kontaktu. Rozwieję Wasze wątpliwości i pomogę wybrać pakiet usług, który spełni Wasze oczekiwania lub ustalimy indywidualne warunki współpracy.

Zapytaj o termin Twojego ślubu Umówmy się na kawę :)

Kontakt