Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Fotografia ślubna Tarnów

Tarnów to moje rodzinne miasto – tutaj się wychowałem i tutaj wróciłem po studiach. I chociaż podróże po Polsce, Europie i po całym świecie są nieodłączonym elementem mojej pracy, i chociaż uwielbiam odkrywać nowe miejsca, Tarnów zawsze będzie dla mnie ważny, a każda okazja do realizowania zdjęć ślubnych w Tarnowie zawsze mnie niezmiernie cieszy. Spróbuję Cię przekonać, dlaczego warto wpaść tu choćby na jeden dzień, na ślubną sesję, nawet jeśli ślub i wesele odbędą się zupełnie gdzie indziej. Zapraszam na krótką opowieść o Tarnowie i o fotografii ślubnej, którą zajmuję się na co dzień!

 

Jasiek Bystrzonowski - fotograf ślubny Tarnów

 

FOTOGRAFIE TO COŚ WIĘCEJ NIŻ PAMIĄTKI

 

 

Dlaczego warto zdecydować się na sesję ślubną w Tarnowie?

Tarnów to miasto, które przed II Wojną Światową było wielokulturowe. Obok Polaków żyli tu Niemcy, Romowie, Szkoci, Austriacy, a niemal połowę mieszkańców Tarnowa stanowili Żydzi. Ogromny wpływ na naszą historię, a więc i na architekturę i krajobraz Tarnowa mieli także Węgrzy. W Tarnowie znajdziemy nie tylko piękną starówkę z renesansowym Ratuszem, który przypomina ten w Sandomierzu, ale także gotycko-renesansowe, drewniane kościoły, urokliwe uliczki z takimi zakątkami, jak Pasaż im. Tadeusza Tertila. Sesja ślubna w Tarnowie będzie także gratką dla miłośników miejskich klimatów. Podczas przerwy zaproszę Was na kawę do Cafe Tramwaj na placu Sobieskiego, który jest repliką tramwaju, który po Tarnowie jeździł w latach 1911-1942 – miejsca te często są tłem dla fotografii ślubnej w Tarnowie.

fotografia ślubna w Tarnowie


zdjęcia ślubne w Tarnowie

Fotografia ślubna – Tarnów i okolice miejscem idealnym na sesje ślubne

Małe miasteczka i miasta średniej wielkości cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Par Młodych, które szukają romantycznego miejsca na plenerową sesję ślubną. Miejska przestrzeń, choć zupełnie inna od tej, którą znamy z największych miast, daje ogromne możliwości, z których fotograf ślubny w Tarnowie chętnie korzysta.

Spacer po starówce z pięknym Ratuszem i wąskimi uliczkami, wędrówka Szlakiem Architektury Drewnianej lub wycieczka nad brzeg rzeki, w miejscu, w którym Biała uchodzi do Dunajca, a także odwiedziny takich miejsc, jak Brama Seklerska w „węgierskim zakątku Tarnowa” – dla fotografa ślubnego Tarnów jest więc miejscem, które oferuje wiele możliwości. Klimat mojego rodzinnego miasta doceniają Pary Młode, które wybierają je na sesję ślubną oraz Młodzi, którzy tutaj biorą ślub, tutaj organizują wesele i tutaj chcą zrealizować swoją sesję w plenerze. Zdjęcia ślubne z Tarnowa nigdy nie są takie same – to miasto w Małopolsce oferuje wiele ciekawych atrakcji i warto je odwiedzić, gdy dotrzemy na południe Polski.

Ja reportaż ślubny i sesje ślubne chętnie łączę z fotografią portretową, a w pracy cenię sobie subtelne i naturalne efekty. Wykonuję także zdjęcia ślubne, które wpisują się w wybraną stylistykę ślubną – boho, rustykalną, glamour. Dzięki temu zdjęcia ślubne są pamiątką, które w najlepszy możliwy sposób nawiązują do najważniejszego dnia w życiu Pary Młodej.


Jakie miejsca na wesele poleca fotograf ślubny w Tarnowie?

Każdy fotograf ślubny może polecić swoje ulubione sale weselne, w których pracuje mu się najlepiej. Również i ja, jako doświadczony fotograf ślubny z Tranowa, mogę polecić kilka bardzo ciekawych miejsc w Tarnowie:

  • Dwór Prezydencki – pięciogwiazdkowy hotel położony między drzewami; w pięknej sali balowej odbywają się wesela w stylu glamour; na terenie znajduje się altanka czekająca na Pary Młode, które zdecydują się na ślub w plenerze
  • Soprano w Tarnowie – w nowej sali bankietowej zachwycają drewniane elementy i prosty, aczkolwiek efektowny wystrój wnętrz; fotografie ślubne wyjdą tu nieziemsko.
  • Dwór Bistuszowa – to z kolei klimatyczne miejsce, w którym można również zorganizować wesele w plenerze

fotografia ślubna w Tarnowie

Profesjonalny fotograf ślubny w Tarnowie – sesja ślubna i reportaż ślubny

Dla wygody moich potencjalnych klientów przygotowałem pakiety, w ramach których oferuję takie usługi, jak reportaże ślubne, plenerowe sesje ślubne w dniu ślubu lub sesje w innym dniu. Narzeczonych zapraszam także na narzeczeńskie sesje. Oprócz samych zdjęć ślubnych z Tarnowa, otrzymasz album oraz roczny dostęp do serwisu, dzięki czemu podzielisz się zdjęciami ze wszystkimi gośćmi już pierwszego dnia, po otrzymaniu dostępu. Może również umówić się na indywidualnie wypracowane rozwiązanie – wystarczy, że opowiesz mi, na czym najbardziej Ci zależy, bym mógł dopasować ofertę fotografii ślubnej do Twoich oczekiwań.

Jeśli interesuje Cię fotografia ślubna w Tarnowie, chętnie poznam Twoje wyobrażenia na temat sesji i reportażu ślubnego, a później odpowiem na Twoje pytania. Dobra komunikacja z klientem jest niezbędna, byśmy obrali wspólny kierunek działań. Wiem też, że mimo szczegółowo zaplanowanego dnia, Parom Młodym towarzyszy stres – z mojej strony możesz liczyć na dobrą atmosferę i pomoc, by oko obiektywu nie było jego dodatkowym źródłem.

 

Dobry fotograf ślubny Tarnów – Jasiek Bystrzanowski

Czemu warto postawić na profesjonalnego fotografa ślubnego z Tarnowa? Posiadam wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej a do tego rodzinny Tarnów znam jak własną kieszeń. Z łatwością zaproponuje Wam ciekawe miejsca na sesję ślubną w Tarnowie lub salę na wesele.

Do współpracy zapraszam wszystkie Pary Młode, które planują ślub lub pragną zrealizować sesję ślubną i poszukują dobrego fotografa na wesele w Tarnowie i okolicach. Oczywiście działam na terenie całej Małopolski w tym w Krakowie czy Nowym Sączu ale Tarnów jest najbliższy memu sercu. Skontaktuj się ze mną i dopytaj o szczegóły oferty, by wybrać najkorzystniejszy pakiet lub wybraną opcję dostosować do swoich potrzeb.

Zapytaj o termin Twojego ślubu Umówmy się na kawę :)

Kontakt