Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Naturalna fotografia ślubna Nowy Sącz

Bardzo się cieszę, że trafiliście na moją stronę www. Mam na imię Jasiek i jestem fotografem ślubnym. Nowy Sącz to jedno z tych miasto które ma dla mnie szczególne znaczenie. Sam mieszkam w Tarnowie – miasta te dzieli 60 km, dlatego w Nowym Sączu pracuję często. Bardzo lubię to miasto i cieszę się, gdy mam kolejną okazję, by realizować sesję ślubną w Nowym Sączu lub reportaż podczas ślubu. Jeśli dopiero rozpoczynacie przygotowania do ślubu i szukacie fotografa ślubnego z Nowego Sącza bądź zastanawiacie się, czy warto na sesję wybrać właśnie Nowy Sącz, poświęćcie mi chwilę, a postaram się rozwiać Wasze wątpliwości.

 

Jasiek Bystrzonowski - fotograf ślubny Tarnów

 

FOTOGRAFIE TO COŚ WIĘCEJ NIŻ PAMIĄTKI

 

 

Fotografia ślubna – Nowy Sącz zaprasza na sesję ślubną

Nowy Sącz jest trzecim co do wielkości miastem w województwie Małopolskim. Może nie ma tu znanych na całą Polskę zabytków, które tłumnie przyciągają turystów, z całą jednak pewnością znajdziemy tu kilka miejsc, dzięki którym fotografia ślubna w Nowym Sączu może być równie ciekawa, co w stolicy województwa.

Jeśli interesujecie się historią, miejscem, którego po prostu nie możecie pominąć podczas sesji w Nowym Sączu, jest Miasteczko Galicyjskie. Zbudowane zostało na podstawie map, rycin, a także przekazów ustnych, odwzorowuje rynki takich małopolskich miasteczek, jak Lanckorona, Ciężkowice, Czchów, Krościenko i Stary Sącz. Miasteczko jest czymś więcej niż wyłącznie filia Sądeckiego Parku Narodowego – to żywy obraz kultury przełomu XIX i XX wieku. Turyści i oczywiście Pary Młode mogą nie tylko przechadzać się po Miasteczku Galicyjskim, ale także poczuć ówczesny klimat. W Miasteczku Galicyjskim znajdują się między innymi: urząd pocztowy, gabinet dentystyczny, zakład zegarmistrzowski, zakład fotograficzny, posterunek żandarmerii. W sklepie kolonialnym zaopatrzymy się w najróżniejsze przyprawy, a w zakładzie snycerza nabędziemy jego prace. Możemy tutaj również zjeść w C.K. Galicyjskiej tradycyjne galicyjskie potrawy, a w cukierni kupić tradycyjne słodkości. Galicyjskie Miasteczko jest więc żywym skansenem, po którym spacer staje się prawdziwą przygodą, a także szansą na wykonanie arcyciekawych ślubnych zdjęć w Nowym Sączu.

Będąc w tym mieście warto także odwiedzić Planty – choć stosunkowo niewielki, to bardzo zadbany park miejski, który warto odwiedzić wraz z fotografem ślubnym. Nowy Sącz to także Stary Rynek wraz z Ratuszem, przez wielu uważanym za jeden z najpiękniejszych Ratuszy w Polsce.

Para młoda na sesji ślubnej w okolicach Nowego Sącza


Sesja w miejskim plenerze – fotograf ślubny w Nowym Sączu

Pary, które są na początku długiej i krętej drogi, jaką są przygotowania do ślubu, często zastanawiają się, jakimi kryteriami kierować się, wybierając fotografa na ślub. Choć każdy ma swój przepis na sukces, ja podpowiem Wam, byście obejrzeli zdjęcia wielu fotografów oraz porozmawiali z co najmniej kilkoma z nich. Dlaczego to takie ważne? W pierwszej kolejności wybierzcie kilku fotografów, których zdjęcia podobają Wam się najbardziej. W dalszej części poszukiwań będziecie mogli ocenić kontakt z fotografem ślubnym. W Nowym Sączu i w całym województwie znajdziecie fotografów, którzy mają różny styl i różne priorytety w pracy z Parą Młodą. Osobiście cenię sobie dobry kontakt z klientami, dzięki czemu dobrze poznaję Wasze oczekiwania, a praca w dniu ślubu czy podczas sesji ślubnej nie jest dla Was dodatkowym źródłem stresu. Ze swojej strony dokładam wszelkich starań, by oko obiektywu było dla Was niemalże niewidoczne, byście czuli się swobodnie i byli w pełni zadowoleni za równo ze współpracy, jak i ze zdjęć ślubnych w Nowym Sączu.

Fotografia ślubna w Nowym Sączu – sesja czy reportaż?

Wybierając fotografa ślubnego w Nowym Sączu być może zastanawiacie się, czy chcecie mieć pamiątkę z dniu ślubu, czy może pamiątkę w postaci sesji zdjęciowej. W mojej ofercie znajdują się pakiety, które ułatwiają wielu Parom podjęcie decyzji. Jeśli nie znaleźliście wśród nich rozwiązania idealnego dla Was, z pewnością wspólnie znajdziemy indywidualne rozwiązanie, które będzie dla Was najkorzystniejsze. Dlatego zachęcam Was do kontaktu – ustalimy nie tylko zakres usług, z jakich będziecie chcieli skorzystać, ale również inne szczegóły. Z przyjemnością wysłucham Waszej historii, by jak najlepiej Was poznać i by fotografia ślubna z Nowego Sącza była pamiątką, do której chętnie będzie wracać wraz z najbliższymi.

Zapytaj o termin Twojego ślubu Umówmy się na kawę :)

Kontakt