Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Plener ślubny na Zamku w Krasiczynie

Plener ślubny na Zamku w Krasiczynie – wesele na zamku w Krasiczynie

Chcąc zorganizować eleganckie przyjęcie weselne, Pary Młode szukają miejsc, w których mogą zaprosić swoich gości na prawdziwy bal. Zamek w Krasiczynie jest jednym z punktów na mapie Polski, który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, jeśli marzy nam się wesele na zamku lub plener ślubny na zamku. Zespół Parkowo-Zamkowy znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, 10 km od Przemyśla, jednak mimo niemałej odległości, jaka dzieli ten zakątek od wielu miejsc w Polsce, zdecydowanie warto go odwiedzić. Przekonajcie się, dlaczego właśnie tutaj warto zorganizować ślub, wesele i sesję ślubną!

 

Ślub i wesele na zamku w Krasiczynie

Zespół Parkowo-Zamkowy w Krasiczynie to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Budowa zamku rozpoczęła się w XVI, a zakończyła w XVII wieku. Utrzymany w stylu renesansowo-manierystycznym, zaplanowany jest na kwadracie, z czego centrum stanowi dziedziniec, otoczony zamkiem i czterema basztami. Unikatowe na skalę krajową ściany dekoracje sgraffitowe ze scenami biblijnymi, wizerunki królów polskich czy sceny myśliwskie można podziwiać z dziedzińca, z kolei piękna ażurowa attyka zdobi dwie ściany zamku. Te i inne przepiękne zdobienia zarówno wewnątrz zamku, jak i widoczne z dziedzińca pozwalają poczuć niepowtarzalny klimat, bliski temu, jaki panował przed wiekami.

To sprawia, że ślub i wesele na zamku w Krasiczynie to wydarzenie, w którym chciałby wziąć udział każdy miłośnik eleganckich i wytwornych przyjęć. Pary Młode mogą tutaj zorganizować ślub w kaplicy, jak i w plenerze. Z kolei wesele na zamku w Krasiczynie może odbywać się jednocześnie w zamkowej sali i na dziedzińcu. Dzięki starannie dobranemu oświetleniu i oryginalnym dekoracjom z epoki, przyjęcie weselne przenosi nas do czasów wielkich balów, gdzie elegancja i dobre maniery były wyznacznikiem statusu społecznego. Wesele na zamku w Krasiczynie to wydarzenie, które do końca życia zapamiętują nie tylko Młodzi, ale wszyscy goście w nim uczestniczący.

 

Plener ślubny na zamku w Krasiczynie

Zamek w Krasiczynie jest jednym z elementów całego zespołu, na który składa się również piękny park zamkowy. I w samym zamku, i w zamkowym parku odbyła się sesja ślubna Kingi i Kuby, którzy właśnie tutaj pragnęli uwiecznić kilka ślubnych kadrów. Trzeba przyznać, że przestrzeń ta zapewnia ogrom możliwości. Zdjęcia na łonie natury, gdzie swobodny spacer staje się pretekstem do uchwycenia kilku ślubnych kadrów, doskonale uzupełniają zdjęcia z zamku. Plener ślubny na zamku w Krasiczynie nie mógł odbyć się bez przechadzki po dziedzińcu, okazałych schodach i klimatycznych krużgankach.

Pogoda była cudowna, słońce nam sprzyjało, dzięki czemu biel sukni ślubnej korespondował z pastelowymi barwami ścian i podłóg, a promienie słoneczne podkreślało sielankowy nastrój, jaki Młodych nie opuszczał tego dnia. Naturalne ujęcia, romantyczne gesty, trochę zadumy i dużo radości – plener ślubny na zamku w Krasiczynie zaliczamy do udanych!

 

PLENER ŚLUBNY W KRASICZYNIE

plener ślubny w krasiczynie

plener ślubny w krasiczynie

wesele na zamku w krasiczynie

wesele na zamku w krasiczynie

Sesja na zamku w Krasiczynie

Sesja na zamku w Krasiczynie

wesele Krasiczyn 

Plener ślubny na zamku w Krasiczynie

Plener ślubny na zamku w Krasiczynie

 

About the Author:


5 Comments:

 1. Adam
  11 kwietnia, 2022
  Reply

  Pięknie wyszło! Bardzo mi się podoba.

  • Jasiek
   11 kwietnia, 2022
   Reply

   Dzięki Adaś, miło mi że wpadłeś i że Ci się podoba !! Jeszcze raz Dzięki 🙂

 2. Dani
  12 kwietnia, 2022
  Reply

  Ale tu dużo niepowtarzalnej delikatności! Brawo!

  • Jasiek
   14 kwietnia, 2022
   Reply

   Dani bardzo dziękuję, niezmiernie mi miło 🙂


Leave a Comment!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.