Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Sesja ślubna na Sycylii – Kasia i Przemek na wyspie słońca

Romantyczna sesja ślubna na Sycylii: Kasia i Przemek w Taorminie.

Miałem niesamowitą przyjemność wykonać sesję ślubną dla Kasi i Przemka na Sycylii.
Wybraliśmy malownicze miasteczko Taormina które uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast na Sycylii. Przygotowaliśmy się do sesji przez wiele tygodni,
aby upewnić się, że każdy szczegół był dopracowany.
A teraz, po zakończeniu sesji, chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem i wrażeniami z tej wspaniałej podróży.

 

Wyspa Słońca – Sycylia

Sycylia to włoska wyspa leżąca u stóp Półwyspu Apenińskiego. Znana jest jako “Wyspa Słońca” ze względu na ilość słonecznych dni w ciągu roku, co przyciąga do niej turystów z całego świata. Dlatego Kasia i Przemek postanowili wybrać tę wyspę. A ja z przyjemnością towarzyszyłem im w podróży.

 

Miasteczko Taormina

Miasteczko Taormina to jedno z najpiękniejszych miejsc na Sycylii. Znajduje się na wzgórzu, a z jednej strony rozciąga się piękny widok na Morze Jońskie, a z drugiej strony – na wulkan Etnę.Taormina to miejsce, gdzie można poczuć prawdziwe włoskie życie, zrelaksować się i podziwiać piękne widoki.Miasto słynie z pięknych widoków, zarówno na morze, jak i na okoliczne wzgórza, a także z pięknych plaż

Na ulicach miasteczka można zobaczyć wiele zabytkowych budowli, takich jak katedra, teatr grecki czy pałac kardynała Duchi d’Aosta. To właśnie w takim malowniczym otoczeniu zrobiliśmy wspaniałe zdjęcia Kasi i Przemka.

 

Wyjątkowe lody sycylijskie

Podczas naszej sesji ślubnej nie mogliśmy przegapić jednej z największych atrakcji Sycylii – lodów sycylijskich! Lody podawane są w bułce, co może wydawać się dziwne, ale smakują naprawdę wyjątkowo. Szczególnie w BAM BAR. Sycylia słynie z produkcji lody od wielu lat, a lokalne cukiernie i bary oferują różnorodne smaki, w tym tradycyjne cytrynowe, migdałowe i pistacjowe. Zawsze staramy się znaleźć wyjątkowe miejsca, które pozwolą raz zrobić najlepsze zdjęcia dwa  poznać kulturę i tradycje kraju,
w którym się znajduję.

 

Serial Biały Lotos HBO

Nie wiem czy wiedzieliście ale jeśli jesteście fanami seriali, to być może słyszeliście o “Białym Lotusie” – nowym serialu HBO, którego akcja rozgrywa się właśnie w Taorminie. A serialowa plaża to : Isola Bella to na pewno  jedna z najpiękniejszych plaż na Sycylii. Znajduje się w zatoce, która otwiera się na Morze Jońskie, niedaleko centrum Taorminy. Nazwa plaży oznacza “piękna wyspa” i nawiązuje do małej wyspy, która znajduje się w odległości kilkudziesięciu metrów od brzegu i jest połączona z plażą mostem.

Plaża Isola Bella jest wyjątkowo malownicza i ma charakterystyczny kształt półksiężyca. Woda jest tu krystalicznie czysta, a piasek drobny i złocisty. Plaża jest otoczona przez skały i klify, co sprawia, że jest to miejsce bardzo urokliwe i romantyczne.

Mam nadzieję, że uda mi się przekazać choć część uroku Sycylii, które pozwolą Wam poczuć atmosferę tej wspaniałej miejscowości.

Kasiu, Przemku – Dzięki !!

 

Para młoda podziwia panoramę Taorminy oraz etne

Wymarzona sesja ślubna na Sycylii

Wymarzona sesja ślubna na Sycylii

sesja ślubna na Sycylii

plener ślubny sycylia

Wieczorny spacer po ulicach Taorminy

Taormina plener ślubny

Taormina plener ślubny

ślub na sycyli

bam bar sicily

ślub na sycyli

plener ślubny na sycyli

plener ślubny sycylia

wedding photographer Italy

ślub na plaży we włoszech

co zwiedzić na sycylii

ślub na plaży

Sesja z widokiem na nadmorskie klify we włoszech

plener ślubny we włoszech

plener ślubny we włoszech

wedding in taormina

Taormina weddingphoto

About the Author:


Leave a Comment!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.