Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Ślub oraz Wesele w Krakowie – Hotel Puro Kazimierz

Ślub Cywilny i wesele w Krakowie – Hotel Puro Kazimierz

Karolina i Paweł wzięli ślub cywilny w plenerze w Hotelu Puro w Krakowie. Przygotowania, ceremonia zaślubin, jak i samo wesele odbyły się w tym samym miejscu. Młodzi w tym dniu zdecydowanie stawiali na praktyczne i wygodne rozwiązania.

 

Ślub cywilny i wesele w Hotelu Puro

Decydując się na plenerowy ślub w miejscu, gdzie odbędzie się również przyjęcie wesele, Karolina z Pawłem w dużym stopniu ułatwili sobie organizację tej ważnej uroczystości. Brak konieczności przemieszczania się po mieście, rezygnacja z wynajmowania auta do ślubu i mniej stresu w dniu zaślubin to zalety tego rozwiązania. Karolinie i Pawłowi zależało, by w tym dniu wszystko odbywało się na ich zasadach. Ślub oraz przyjęcie były więc dokładnie takie, jak sobie wymarzyli – uroczyste, ale bez patosu.

 

Spontaniczna sesja ślubna w mieście – spacer po Kazimierzu

Również plenerowa sesja ślubna Karoliny i Pawła była wyjątkowo spontaniczna. Wiedzieliśmy, że idziemy na spacer po krakowskim Kazimierzu… I poszliśmy na spacer po Kazimierzu. Najważniejsi w tym dniu, Młodzi, czuli się rewelacyjnie, spacerując po krakowskich ulicach, nie zwracając uwagi na samochody, znaki i inne „przeszkadzajki”, który stały się naturalnym tłem dla ich sesji ślubnej. Karolina z Pawłem podczas sesji po prostu dobrze się bawili i korzystali z chwili, do której wrócą nie jeden raz, oglądając zdjęcia ze ślubu i sesji w plenerze. Efekt? Oceńcie sami!

 

 

About the Author:


Leave a Comment!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.