Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Dzisiaj opowiem Wam, dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską ?

Sesja narzeczeńska – dlaczego warto ?

Coraz więcej Par pyta o sesję narzeczeńską – jedni są zdecydowani, by taką sesję przedślubną zrealizować, inni dopytują, dlaczego niektóre Pary decydują się na takie rozwiązanie. Dzisiaj opowiem Wam, dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską oraz w jaki sposób można wykorzystać zdjęcia z takiej sesji.

 

Sesja narzeczeńska – najlepszy sposób, by poznać fotografa ślubnego!

Sesja narzeczeńska jest jedną – stosunkowo najnowszą – usługą fotografów ślubnych. Decydując się na reportaż ślubny, sesję w plenerze, sesję w trakcie wesela możecie wybrać również przedślubną sesję narzeczeńską.

Sesja narzeczeńska jest przede wszystkim znakomitą okazją, by lepiej się poznać. Oczywiście odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskacie podczas omawiania warunków i szczegółów ślubu. W terenie przekonacie się, jak wygląda współpraca ze mną – dowiecie się, w jaki sposób ułatwiam Parom odnalezienie się w nowej sytuacji, przed obiektywem aparatu, a także jak nie pozować 🙂 Sesja narzeczeńska to przede wszystkim znakomita zabawa, którą będziecie miło wspominać. A także szansa, bym mógł odpowiedzieć na Wasze pytania.

 

Trening przed sesją ślubną

Wykonanie sesji narzeczeńskiej polecam wszystkim – szczególnie jednak zachęcam do nich osoby, które nigdy wcześniej nie brały udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Taka przedślubna sesja jest bowiem doskonałym i przy okazji bardzo przyjemnym treningiem przed ślubem. W jej trakcie zadbam, byście poczuli się swobodnie, pokażę Wam kilka trików na udane zdjęcia w plenerze. Po sesji narzeczeńskiej Pary Młode czują się przed obiektywem aparatu znacznie swobodniej – wiedzą już, że efekty wspólnej pracy prezentują się znakomicie. Stres odchodzi, a zwiększa się pewność siebie. Parom zawsze powtarzam, że taka sesja ma być dla nich przede wszystkim znakomitą zabawą, a o efekty naszego spotkania muszę zadbać ja. Dlatego proponuję połączenie sesji narzeczeńskiej z innymi przyjemnościami tego dnia – po prostu dobrze się bawcie!

 

Sesja narzeczeńska – pomysł na udaną randkę

Oprócz aspektów praktycznych, sesję narzeczeńską warto potraktować, jak przepis na udaną randkę. Osobiście zachęcam Was, by cały dzień, w którym odbędzie się taka sesja, zarezerwować tylko dla siebie. Pyszne śniadanie, spotkanie z fotografem a następnie być może kino, na koniec romantyczna kolacja – brzmi świetnie, prawda? Taki dzień przydaje się każdemu z nas, a w natłoku obowiązków trudno wygospodarować czas. Niech sesja narzeczeńska będzie pretekstem, by cały dzień zamienić we wspaniałą randkę!

 

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej na zaproszeniach

Wiele Par zdjęcia z sesji narzeczeńskiej wykorzystuje w zaproszeniach ślubnych. Mogą one być tłem w specjalnie przygotowanej na tę okazję papeterii, a dla najbliższych – rodziców, dziadków i rodziców chrzestnych – można dołączyć wydrukowane zdjęcia, które będą oryginalnym dodatkiem. Z całą pewnością sprawią Bliskim wiele radości.

Od jakiegoś już czasu na popularności zyskują ślubne zaproszenia online. Można przygotować je na stronie www, często w tym celu wykorzystuje się także media społecznościowe. Osoby, do których trafi takie zaproszenie, otrzymują wszystkie niezbędne informacje, włącznie z mapką dojazdu czy zaproszeniem do skorzystania transportu, jaki organizujecie dla niezmotoryzowanych gości. Grupa na Facebooku czy strona internetowa opatrzona jest zdjęciami z sesji narzeczeńskiej – praca włożona w przygotowanie takich oryginalnych zaproszeń online jest doceniana przez wszystkich gości.

 

Sesja narzeczeńska – wykorzystajcie zdjęcia w podziękowaniach dla rodziców

Pary Młode, które decydują się na sesję narzeczeńską, chętnie wykorzystują ją w podziękowaniach dla rodziców. Krótki (lub dłuższy) pokaz slajdów powinien zawierać zdjęcia z różnych etapów – z dzieciństwa, dojrzewania, szkoły i studiów, a zdjęcia z sesji narzeczeńskiej będą efektownym jego dopełnieniem. Wybrane zdjęcie z sesji przedślubnej wydrukujcie, włóżcie w ozdobną ramkę i dołączcie do prezentu dla rodziców. Możecie również wręczyć takie zdjęcia w ramce z bukietem kwiatów.

Dodatkowo zamawiając u mnie trzy albumu możecie z tyłu ramek dołączyć informacje że Najbliżsi je otrzymają.

 

Sesja narzeczeńska – pomysł na ciekawą sesję przedślubną

Atutem sesji narzeczeńskiej jest fakt, że możecie zrealizować ją o każdej porze roku, praktycznie nie przejmując się warunkami atmosferycznymi. Będzie udana, gdy spotkamy się latem w słoneczny dzień, zimą czy jesienią – z każdej aury uczynimy atut i przekujemy go w fantastyczną sesję narzeczeńską.

 

Niektóre Pary łączą wykonanie narzeczeńskiej sesji z wyjazdem w wymarzone miejsce – dlatego wyjazd na Islandię, mało znaną grecką wyspę czy w inne dowolne miejsce możecie połączyć właśnie z taką sesją. Miałem przyjemność realizować sesję narzeczeńską w winnicy, we Francji i w innych ciekawych miejscach.

 

Sesję możecie także wykonać w mieście czy na wsi. Możecie zabrać na nią swojego czworonożnego przyjaciela lub udać się na wycieczkę rowerową – koniecznie opowiedzcie mi o swoich pomysłach na sesję narzeczeńską. Pamiętajcie też, że również w miejscu, w którym mieszkacie, znaleźć możemy wiele interesujących miejsc, w które warto udać się na przedślubną sesję. Doskonałym tego dowodem jest sesja Kingi i Kuby z którymi zrealizowałem taką sesję w Tarnowie. Wykorzystaliśmy w niej charakterystyczne elementy architektury – ceglane budynki oraz roślinne akcenty. Wybraliśmy kilka miejsc, które stały się tłem dla sesji narzeczeńskiej w Tarnowie – kadry będą rozpoznawalne dla mieszkańców miasta i z całą pewnością interesujące dla osób, które tych miejsc nie znają.
Młodzi mieli chwilę tylko dla siebie, a rezultat naszej współpracy możecie ocenić sami.

 

Serdecznie zapraszam Was na wizualna wycieczkę po Tarnowie 🙂

 

fotograf tarnów jasiek bystrzonowski

fotograf tarnów

fotograf tarnow

fotograf tarnów

fotografia ślubna tarnów

fotografia ślubna tarnów

sesja narzeczeńska Tarnów

fotograf Tarnow

sesja narzeczeńska Tarnów

sesja narzeczeńska w Tarnowie

SESJA NARZECZEŃSKA – POMYSŁ NA CIEKAWĄ SESJĘ PRZEDŚLUBNĄ

Sesja narzeczeńska – dlaczego warto ?

zdjecia slubne tarnow

bystrzonowski jan

sesja narzeczenska tarnow

About the Author:


Leave a Comment!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.