Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Czarno biała fotografia ślubna – Jasiek Bystrzonowski

Czarno-biała fotografia ślubna – sesja Eweliny i Rafała

Sesje w kolorze zdominowały klasyczną, przez niektórych nieco zapomnianą fotografię monochromatyczną. Dzisiaj jednak postaram się Wam pokazać, jak inspirująca może być czarno-biała fotografia ślubna. Właśnie na taką sesję zdecydowali się Ewelina z Rafałem. Zapraszam!

 

Sentymentalna czy elegancka? Powrót do czarno-białej fotografii ślubnej

Kolorowe zdjęcia w albumie ślubnym przypominają nam o najdrobniejszych szczegółach z dnia ślubu – dekoracjach, wystroju, kwiatach, a jeśli ślub odbył się na przełomie wiosny i lata, również o soczystej zieleni. Zapominając jednak o tych wszystkich dodatkach, które w trakcie przygotowań do ślubu spędzają nam sen z powiek, uwagę skupiamy na tym co najważniejsze. Czarno-biała fotografia ślubna zmienia perspektywę – dzięki niej obserwujemy Młodą Parę, każdy gest, uśmiech czy błysk w oku.

Czarno-biała fotografia ślubna łączy w sobie elegancję i prostotę, harmonię i sentymentalizm. Doskonale sprawdza się podczas ślubów w stylu boho, rustykalnych, ale także glamour. Jest zaskakująco uniwersalna i ponadczasowa – dlatego cieszy mnie, że coraz więcej Par (choć nadal nieśmiało) pyta o możliwość wykonania czarno-białego pleneru ślubnego.

 

Czarno-biała fotografia ślubna w parku krajobrazowym w Krasiczynie

Kilka wpisów wstecz podzieliłem się z Wami efektami pleneru ślubnego na Zamku w Krasiczynie. Tym razem, z Eweliną i Rafałem, udałem się na sesję do Zespołu Parkowo-Zamkowego – Zamek w Krasiczynie otacza piękny park, którego gęste i różnorodne nasadzenia tworzą geometryczne kształty. Miejsce pełne zieleni na czarno-białe zdjęcia ślubne okazało się znakomite – chyba w żadnym innym miejscu nie udałoby nam się pokazać, że nawet najpiękniej tło w sesji pozostaje tylko tłem, a na pierwszy plan zawsze wychodzi Para Młoda.

Czarno-biała fotografia ślubna przywodzi na myśl pozytywne emocje i dla niektórych osób staje się znakomitym sposobem na ucieczkę od ślubnej gonitwy. Jestem przekonany, że Ewelina i Rafał z przyjemnością wrócą do swoich zdjęć w bieli i czerni, a dzięki nim do pięknych wspomnień.

 

About the Author:


Leave a Comment!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.