Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Ślubny reportaż z Krakowa-Wesele w stylu glamour

Ślub w Krakowie w parafii Karmelitanek Bosych

Kasi i Mateuszowi towarzyszyłem już podczas przygotowań. Nie zabrakło rozmów z najbliższymi, błogosławieństwa rodziców, jednak Para Młoda coraz bliżej myślami była przy ceremonii zaślubin, i przyjęciu, które pod każdym względem przygotowane były perfekcyjnie.

Ślub Kasi i Mateusza odbył się w Krakowie w parafii Karmelitanek Bosych. Zabytkowy kościół z początku XVIII wieku wybudowany został w stylu barokowym. Choć jest niewielkich rozmiarów, jego wnętrze robi ogromne wrażenie – trzeba przyznać, że było to idealne miejsce na ślub w Krakowie.

Reportaż z Wesela w stylu glamour

Życzenia ślubne goście składali już na miejscu przyjęcia weselnego. Aquila to elegancka sala weselna, położona tuż pod Krakowem, w której aranżacja wnętrza została zaprojektowana z myślą o ślubach w stylu glamour. Dookoła roztaczają się zielone tereny, które my wykorzystaliśmy do wykonania krótkiej sesji w plenerze.

Gości Pary Młodej przywitały okrągłe stoły, przyozdobione eleganckimi czarnymi obrusami, wysokimi bukietami białych róż i srebrną zastawą. Jedną z atrakcji z całą pewnością był profesjonalny taniec Kasi i Mateusza. Po zjawiskowym pierwszym tańcu do zabawy zostali zaproszeni goście. Dj Izydorczyk zadbał o oprawę muzyczną, która skutecznie zapraszała wszystkich na parkiet.

Tort weselny w połączeniu ze sztucznymi ogniami był punktem kulminacyjnym i kolejnym charakterystycznym akcentem dla ślubu w stylu glamour. Szyk i elegancja tego wieczoru ustępowały wyłącznie Kasi i Mateuszowi, którzy byli prawdziwymi gwiazdami wieczoru. Piękne, wykwintne przyjęcie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach wspominać latami będą Młodzi i wszyscy, którzy tego wieczoru im towarzyszyli.

Zapraszam do obejrzenia efektów ślubnego reportażu z Krakowa Kasi i Mateusza.

 

fotograf ślubny kraków

fotograf ślubny kraków

ślub w krakowie

 

Ślubny reportaż z Krakowa-Wesele w stylu glamour

Ślubny reportaż z Krakowa-Wesele w stylu glamour

dom weselny aquila

dom weselny aquila

 

About the Author:


2 Comments:

 1. Reportaż pierwsza klasa. Gratulacje!

  • Jasiek
   24 kwietnia, 2022
   Reply

   Jacku – bardzo dziękuję !!


Leave a Comment!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.