Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Wesele w Dworku Prezydenckim

Pełne blichtru wesele w pałacu to marzenie wielu par. W okolicach Tarnowa jest lokal, w którym można je spełnić. Dworek Prezydencki w Zgłobicach to miejsce dla tych, którzy cenią wytworny, pałacowy klimat — i to właśnie tam miałem okazję fotografować przyjęcie weselne Pauliny i Kamila. Zobaczcie, jak wyszło!

Dworek Prezydencki Zgłobice — przyjęcie weselne Pauliny i Kamila

Paulina i Kamil to jedna z tych par, które fotografuje się z największą przyjemnością. Obydwoje są pełni życia i niespotykanie pozytywni, co doskonale widać na zdjęciach. Ich przyjęcie weselne było takie, jak oni sami — radosne i wypełnione dobrą zabawą.

Ślub odbył się w Kościele ojców filipinów pod wezwaniem św. Krzyża i św. Filipa Neri w Tarnowie. Wzruszeniom nie było końca, a sięgnęły one zenitu, gdy siostra Pana Młodego uświetniła ceremonię swoim śpiewem.

Paulina i Kamil wyprawili wesele w stylu glamour. Z uwagi na miejsce, w którym się ono odbyło — czyli historyczny Dworek Prezydencki w Zgłobicach — był to doskonały wybór. Wysokie sufity, wytworne meble i iście pałacowy wystrój wnętrz stworzyły harmonijny obraz z białymi dekoracjami, które zdominowały przyjęcie. Poniżej przeczytacie więcej o tym wyjątkowym miejscu.

Dworek Prezydencki Tarnów — miejsce na wymarzone wesele

Właściciele Dworku Prezydenckiego zapewniają możliwość zorganizowania przyjęcia w dowolnym stylu, a także w plenerze.

Na szczególną uwagę zasługują zielone otoczenie dworu oraz altana, w której można zorganizować ceremonię ślubną. Do dyspozycji gości są także sale kominkowa, jadalna oraz balowa — wszystkie utrzymane w klasycznej, eleganckiej estetyce.

Luksusowe przyjęcie nie może obejść się także bez odpowiedniego menu. Szef kuchni połączonej z dworkiem restauracji Belle Époque proponuje dania kuchni europejskiej w dworskim wydaniu oraz inne potrawy, do ustalenia z organizatorami przyjęcia.

Wisienką na torcie i miłym gestem ze strony lokalu jest apartament dla nowożeńców, z którego mogą korzystać do samego rana po przyjęciu.

Sesja ślubna w Dworku Prezydenckim w Tarnowie

Dworek Prezydencki w Tarnowie to również gratka dla fotografów ślubnych. Olśniewające wnętrza sali balowej wręcz proszą się o ujęcia tańczących par. Z kolei sala kominkowa pozwala zerknąć za kulisy przyjęcia — odpoczywających gości i kameralne rozmowy.

Latem i wiosną nie można odmówić sobie także pleneru w wiekowym parku, który otacza pałac. Łatwo znaleźć tam drzewa, które liczą sobie 200 i więcej lat, warto też przejść się na spacer imponującą aleją kasztanowców. Biała suknia Panny Młodej kontrastuje z intensywną zielenią trawy i liści, a to zawsze daje na zdjęciach zachwycający efekt!

Dworek Prezydencki Zgłobice to jasny punkt na mapie lokali weselnych okolicach Tarnowa. Dzięki swojej historii i obecnym właścicielom oferuje naprawdę wiele — tak w kwestii organizacji przyjęcia, jak i pięknej sesji ślubnej. Jeśli chcecie, abym to właśnie ja uwiecznił Wasze wspólne chwile, które tam spędzicie, zapraszam do zakładki „Kontakt”!

Miejsce wesela: dwor-prezydencki.pl


dworek prezydencki zgłobice

dworek prezydencki wnętrza

pierwszy taniec na weselu w dworku prezydenckimdworek prezydencki wesele

dworek prezydencki tarnów

About the Author:


1 Comments:

  1. Marcin
    20 marca, 2021
    Reply

    Super realizacja, kolory ja zawsze wybitne!


Leave a Comment!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.