Jasiek Bystrzonowski - fotografia ślubna i reklamowa

Sesja ślubna na Górze Miedzianka

Góra Miedzianka to jedno z popularniejszych wśród Par Młodych miejsc na sesję ślubną na Kielecczyźnie. Sam miałem okazję odwiedzić to miejsce dopiero
z Magdą i Jarkiem. Przekonałem się, że miejsce to naprawdę jest godne uwagi – warto wybrać się na sesję lub po prostu na spacer. Przekonaj się, jak wyglądała sesja ślubna na Górze Miedzianka i dowiedz się, dlaczego warto odwiedzić Góry Świętokrzyskie.

 

Zjawiskowa sesja ślubna Magdy i Jarka na Górze Miedzianka

Oboje uśmiechnięci, serdeczni i pozytywnie nastawieni do otaczającego ich świata – Magda z Jarkiem to Para, która nie tylko rozumie się bez słów, ale pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Jednocześnie bije od nich niesamowity spokój, którego tak bardzo dzisiaj brakuje. Dzień spędzony z Magdą i Jarkiem był więc niezwykle przyjemny. W głównej mierze dzięki bardzo udanej współpracy, choć nie ukrywam, że widoki, jakie mogliśmy wspólnie podziwiać, były dodatkowym atutem.

Magda podczas sesji wystąpiła oczywiście w sukni ślubnej, choć ze względu na wyjście w teren, szpilki zamieniła na wygodne koturny. Z kolei Jarek zrezygnował na sesję z marynarki, pozostając przy pozostałych elementach ślubnego garnituru. Ona piękna, on przystojny i oboje darzący się wspaniałym uczuciem – brzmi jak przepis na udaną sesję ślubną?

 

Góra Miedzianka – dlaczego na sesję warto wybrać się w Świętokrzyskie?

Sesja w górach większości z nas kojarzy się z wyjazdem w Tatry, Pieniny lub Bieszczady. Im wyższe góry, im bardziej popularne – tym lepiej. Sesja Magdy i Jarka na Górze Miedzianka obala jednak te mity! Chociaż sam uwielbiam Tatry i miałem okazję realizować sesję ślubną w Tatrach, przyznaję, że Góra Miedzianka
i Góry Świętokrzyskie mają równie wiele do zaoferowania!

Góry Świętokrzyskie z najwyższym szczytem Łysicą (614 m n.p.m.) to najniższe góry w Polsce. Góra Miedzianka wznosi się zaledwie na wysokość 354 m n.p.m., ale widok, jaki się z niej rozpościera, zapiera dech w piersiach. W pierwszej kolejności widoczne są Łysogóry, które znajdują się 40 km dalej – Góra Miedzianka znajduje się bowiem w zachodniej części Grzbietu Chęcińskiego. Ale jeśli mamy szczęście i na Miedziance trafiliśmy na słoneczny dzień z dużą przejrzystością powietrza, zobaczymy z niej Tatry. A piękna panorama to nie jedyna zaleta Góry Miedzianki.

 

Gra światłocienia na Górze Miedzianka – fotograf ślubny Kielce

Góra Miedzianka jest niska, a wejście na nią nie sprawia najmniejszych trudności – nawet, jeśli na co dzień nie trenujemy triathlonu, crossfit lub nie biegamy półmaratonów. Łagodne podejście początkowo prowadzi przez las, by zaprowadzić nas na niezalesiony szczyt. Dzięki tak różnorodnemu ukształtowaniu terenu można wydobyć fantastyczne ujęcia, w których światłocień jest bohaterem drugiego planu. Doskonale widać do po zdjęciach Magdy i Jarka – ponieważ pogoda naprawdę nam sprzyjała, udało mi się uchwycić zarówno kadry, w których królował cień, jak i piękne, pełne słońca momenty. Jeśli dodamy do tego ciekawe formy skalne, cudowny zachód słońca i wspomnianą wcześniej panoramę, roztaczającą się z Góry Miedzianki, nabieramy przekonania, że warto wykonać sesję ślubną na Miedziance.

Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Kielcach lub innych regionach Polski, zapraszam do kontaktu! Odpowiem na pytania, sam ich kilka zadam i wspólnie ustalimy szczegóły współpracy.

 

 

para młoda na sesji ślubnej góra miedzianka

para młoda na plenerze ślubnym góra miedzianka

fotografia ślubna zrobiona w województwie świętokrzyskim

About the Author:


Leave a Comment!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.